Reprezentant Pavel Houška se vrací do BK Děčín

8. červenec 2016 | 00:25
Generální manažer BK Děčín Lukáš Houser. Foto: archiv MojeDěčínsko.czGenerální manažer BK Děčín Lukáš Houser. Foto: archiv MojeDěčínsko.cz

DĚČÍN - Atraktivní novinku oznámil basketbalový klub BK ARMEX Děčín. Stříbrný celek minulého ročníku Kooperativa NBL se dohodl na tříleté spolupráci s reprezentantem Pavlem Houškou.

Vynikající basketbalista se do Děčína vrací po čtyřech sezónách strávených v Nymburce, s nímž získal čtyři mistrovské tituly v NBL. Ústecký odchovanec v Děčíně odehrál předtím šest sezón mezi roky 2006 a 2012, kdy se vypracoval v lídra týmu a v posledních dvou sezónách se stal dokonce MVP ligy!

Lukáš Bažant prodloužil, Luboš Stria končí

Hráčskou smlouvu o dva roky prodloužil děčínský odchovanec Lukáš Bažant, kterého tak čeká po návratu z Ústí již pátá sezóna v dresu Válečníků. V uplynulém ročníku, v jehož začátku se potýkal se zraněním kolene, měl průměry 14,5 minuty, 4,2 bodu, 2,9 doskoku.

Dále klub jedná o prodloužení smlouvy i s Jiřím Jelínkem. Pokud by k dohodě nedošlo, bude se na post podkošového hráče hledat ještě jedno jméno a není vyloučeno, že by se jednalo o cizince.

Nate Carter po sezóně odcestoval do USA. Svůj přínos pro tým měl veliký, především v období zranění českých podkošových hráčů. I jemu se však nemoci a zranění zcela nevyhnula. Klub se rozhodl s ním spolupráci neprodloužit.

Hráčská smlouva vypršela zároveň Luboši Striovi a klub se rozhodl ji neprodloužit. Na pozici křídla v současné situaci klub náhradu nehledá.

Zbytek hráčského kádru by měl zůstat beze změn a tým by tak byl připraven na sezónu. Příležitost bojovat o své místo v týmu dostane opět několik mladých hráčů.

Generální manažer klubu Lukáš Houser se vyjádřil k současným změnám: „V první řadě bych chtěl poděkovat Lubovi Striovi za to, co pro Válečníky udělal! Do Děčína přicházel jako „nechtěný“ v Kolíně a během čtyř a půl sezóny, které v našem klubu strávil, se výraznou měrou zasloužil o dvě stříbrné medaile. Zároveň jsem rád, že můžeme zpět mezi Válečníky přivítat Pavla Houšku. Jeho zkušenosti a zápal pro hru nám nepochybně pomohou nejen v podkošovém prostoru.“

ČTĚTE: Finále nám už nikdo nesebere, libuje si děčínský manažer Lukáš Houser

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Požár roubenky v Krásné Lípě, jeden člověk uhořel

Požár roubenky v Krásné Lípě, jeden člověk uhořel

7/8 / AKTUALITY / KRÁSNÁ LÍPA - Z noci na pondělí hořela roubenka v Krásném Buku. Jeden člověk na místě uhořel.


Vyoral přechází z Děčína ke konkurenčnímu Nymburku, ve kterém se těší na Ligu mistrů

Vyoral přechází z Děčína ke konkurenčnímu Nymburku, ve kterém se těší na Ligu mistrů

14/7 / BK ARMEX DĚČÍN / DĚČÍN - Rozehrávač děčínského Armexu Tomáš Vyoral patřil k největším hvězdám děčínské sestavy. Není proto divu, že si ho všiml mistrovský Nymburk, kam po letošní sezóně zamířil.


Těžká nehoda! Auto skončilo v Labi

Těžká nehoda! Auto skončilo v Labi

1/7 / KRIMI / TĚCHLOVICE - Ke karambolu došlo v sobotu kolem poledne u Těchlovic na Děčínsku. Osobní auto skončilo v řece Labi.


Tragická nehoda u Ludvíkovic! Na místě jeden mrtvý

Tragická nehoda u Ludvíkovic! Na místě jeden mrtvý

30/6 / KRIMI / LUDVÍKOVICE - K tragické události došlo v pátek ráno okolo půl šesté u Ludvíkovic. Osobní auto tam vjelo do protisměru, ve kterém jej smetlo nákladní vozidlo.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeDěčínsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeDěčínsko.cz na Facebooku


Redakce MojeDěčínsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516