Finálové utkání Děčína s Nymburkem se odehraje na zimním stadiónu

18. květen 2016 | 20:10
Basketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comBasketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

DĚČÍN - Na základě historicky druhého postupu Válečníků do finále KNBL v řadě, se vedení klubu BK ARMEX Děčín rozhodlo uspořádat utkání na Zimním stadionu v Děčíně. Tentokrát žádá klub fanoušky, aby dorazili v klubových barvách - tedy bílé nebo modré!

Minulý rok tato akce byla  zrealizována vůbec poprvé a úspěšně byl vytvořen rekord návštěvnosti utkání v rámci soutěže Kooperativa NBL. Minulý rok si na zimní stadion našlo cestu 4 850 diváků! Letos děčínský klub chtěl dosáhnout ještě většího počtu.

Pro letošní rok přislíbila účast děčínská rodačka Sabina Křováková, která před začátkem utkání zazpívá českou státní hymnu. Během utkání jsou připravena i taneční vystoupení – děčínská skupina Maniacs, oddíl sportovního aerobiku z Fit FaJJn studia Jitky Jirušové a vystoupí i dvě skupiny roztleskávaček - Northern Gilrs Cheerleaders a DCH Cheeerleaders z DDM v Děčíně.

Novinkou bude připravené „choreo“ v modrobílých barvách. Velká část fanoušků na tribunách nalezne modré nebo bílé kartony a na výzvu moderátora bude vtažena do hry.

Na místě před utkáním si fanoušci mohou dokoupit triko play-off, které se nese, stejně jako celá sezóna, v duchu Hvězdných válek. Cena trika je 100 Kč pro dospělého a za dětské triko 50 Kč. K zakoupení budou i různé fan předměty, včetně knihy vydané k 70.letému výročí založení klubu za zvýhodněnou cenu.

Vstupenky jsou prodávány ve dvou variantách. První se dá rezervovat přes portál vstupenkadecin.cz. Druhá varianta je vstupenka památeční, která je k zakoupení na několika prodejních místech. Z každé památeční vstupenky je věnováno 5 Kč na charitativní účely kroužku Krůčky z DDM na Teplické ulici v Děčíně. Nutno zdůraznit, že vstupenky se neprodávají na konkrétní místa.

Ceny vstupenek: Základní vstupné je 150 Kč, Zvýhodněné vstupné je 50 Kč (děti od 7 do 15 let), Držitelé permenantek vstupné 50 Kč (vstupenka je platná jen s permanentkou), Děti do 6 let vstup zdarma (bez vstupenky)

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Požár roubenky v Krásné Lípě, jeden člověk uhořel

Požár roubenky v Krásné Lípě, jeden člověk uhořel

7/8 / AKTUALITY / KRÁSNÁ LÍPA - Z noci na pondělí hořela roubenka v Krásném Buku. Jeden člověk na místě uhořel.


Vyoral přechází z Děčína ke konkurenčnímu Nymburku, ve kterém se těší na Ligu mistrů

Vyoral přechází z Děčína ke konkurenčnímu Nymburku, ve kterém se těší na Ligu mistrů

14/7 / BK ARMEX DĚČÍN / DĚČÍN - Rozehrávač děčínského Armexu Tomáš Vyoral patřil k největším hvězdám děčínské sestavy. Není proto divu, že si ho všiml mistrovský Nymburk, kam po letošní sezóně zamířil.


Těžká nehoda! Auto skončilo v Labi

Těžká nehoda! Auto skončilo v Labi

1/7 / KRIMI / TĚCHLOVICE - Ke karambolu došlo v sobotu kolem poledne u Těchlovic na Děčínsku. Osobní auto skončilo v řece Labi.


Tragická nehoda u Ludvíkovic! Na místě jeden mrtvý

Tragická nehoda u Ludvíkovic! Na místě jeden mrtvý

30/6 / KRIMI / LUDVÍKOVICE - K tragické události došlo v pátek ráno okolo půl šesté u Ludvíkovic. Osobní auto tam vjelo do protisměru, ve kterém jej smetlo nákladní vozidlo.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeDěčínsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeDěčínsko.cz na Facebooku


Redakce MojeDěčínsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516