Basketbalisté Armexu odehrají finále na zimním stadionu

12. květen 2017 | 11:23
Basketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comBasketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

DĚČÍN - Basketbalisté Děčína postoupili potřetí v řadě do finále ligové nejvyšší soutěže a znovu finálovou sérii odehrají na děčínském zimním stadionu.

O finálové klání v Děčíně je enormní zájem, a je proto jasné, že diváckému zájmu by basketbalová hala v Maroldově ulici nestačila. Proto se vedení děčínského klubu rozhodlo odehrát finálový zápas KNBL proti Nymburku na děčínském zimním stadionu.

Stávající divácký ligový rekord čítá 4 850 diváků z finále ligy v roce 2015 právě v Děčíně. A tuto diváckou metu se fanoušci Děčína letos znovu pokusí překonat.

Generální manažer BK Děčín Lukáš Houser na klubovém webu Děčína vysvětluje důvod odehrání finálového zápasu na zimním stadionu:

"O tom, kde hrát finále, jsme dopředu neuvažovali. Za stavu 3:1 v semifinále jsme o si tom začali šuškat, ale hned po postupu jsme to začali řešit velmi intenzivně. A po mnoha diskuzích vzešel jako vítěz jednoznačně zimák! Důvodů je spousta, ale ten hlavní pro nás je, že žijeme v Děčíně a hrajeme pro lidi. A když jsme si tyhle dvě věci spojili, jediné vhodné místo, kam nás může přijít podpořit co nejvíc fanoušků, je zimní stadion. ARMEX Sportcentrum je bohužel malé a už ve čtvrtek dopoledne bylo v podstatě vyprodáno, aniž bychom začali vůbec prodávat vstupenky - takový byl hned po postupu zájem. Zároveň je nám jasné, že letošní model finálové série nám dává větší šanci na úspěch, i když jasný favorit na titul se nemění."

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Děčín na Nymburk nestačil a v lize bere stříbro

Děčín na Nymburk nestačil a v lize bere stříbro

24/5 / BK ARMEX DĚČÍN / DĚČÍN - Basketbalisté Děčína skončili potřetí v řadě v nejvyšší basketbalové soutěži na druhém místě. Opět se museli sklonit před mistrovským Nymburkem. Tentokrát uhráli s Nymburkem výsledky 71:82 a v odvetě 56:70 a berou stříbrné medaile.


Děčín jede do Nymburka bojovat o titul

Děčín jede do Nymburka bojovat o titul

22/5 / BK ARMEX DĚČÍN / DĚČÍN - Basketbalisté Děčína prohráli v úvodním zápase finálové série KNBL na domácí palubovce s Nymburkem 71:82. Odveta je naplánována na úterý 23. května. O novém mistrovi nejvyšší soutěže rozhodne rozdíl skóre z obou zápasů.


Děčínsko je prošpikováno kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Děčínsko je prošpikováno kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / DĚČÍNSKO - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i ve městech na Děčínsku. Dokonce nezahálejí ani soukromníci.


Basketbalisté Armexu odehrají finále na zimním stadionu

Basketbalisté Armexu odehrají finále na zimním stadionu

12/5 / BK ARMEX DĚČÍN / DĚČÍN - Basketbalisté Děčína postoupili potřetí v řadě do finále ligové nejvyšší soutěže a znovu finálovou sérii odehrají na děčínském zimním stadionu.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeDěčínsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeDěčínsko.cz na Facebooku


Redakce MojeDěčínsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516