Američan Tamarcio Wilson v Děčíně nečekaně skončil

2. září 2016 | 22:18
Tamarcio Wilson. Reprofoto: BK DěčínTamarcio Wilson. Reprofoto: BK Děčín

DĚČÍN - Nepříjemná zpráva přichází z basketbalového klubu BK Armex Děčín. Tamarcio Wilson, původně jediná zahraniční akvizice Válečníků, na vlastní žádost končí v klubu z rodinných důvodů a zamířil zpět do USA. Okolnosti se vyvinuly tak, že se klub s ním dohodl na ukončení smlouvy.

„Tamarcio nás svým rozhodnutím překvapil, ale jeho situaci chápeme. Probírali jsme s ním několikrát všechny aspekty tohoto kroku, ale on si za odletem pevně stál. Rodinné důvody bývají často bagatelizovány, proto ještě uvedeme, že jeho maminka je hospitalizována a není v dobrém zdravotním stavu,“ uvedl Jakub Důra, sportovní manažer BK Děčín.

„Tamarcio si je vědomý, že další šance stát se profesionálním sportovcem už nemusí přijít, přesto je pro něj podpora rodině v tuto chvíli důležitější. Bylo vidět, jak se na něm informace podepsala - najednou byl z usměvavého sympaťáka nešťastný kluk. Věříme, že se situace brzy zlepší. Cesta zpět není uzavřená, ale v tuto chvíli málo pravděpodobná. Několikrát se za všechno omlouval, určitě to pro něj není lehké,“ pokračoval Důra.

Tamarcio Wilson sám ke svému odchodu uvedl jen krátké vyjádření: „Moc se za všechno omlouvám, mrzí mne, že musím odletět hned po příletu."

Třiadvacetiletý Američan přicestoval do Děčína teprve 24. srpna 2016 a po pouhém týdnu Českou republiku rychle opustil. Stihl čtyři tréninkové jednotky a přípravné utkání proti polskému Zhořelci.

Vedení klubu se vzhledem k příchodu pivota Jakuba Krakoviče v tuto chvíli rozhodlo nikoho dalšího neangažovat.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Požár roubenky v Krásné Lípě, jeden člověk uhořel

Požár roubenky v Krásné Lípě, jeden člověk uhořel

7/8 / AKTUALITY / KRÁSNÁ LÍPA - Z noci na pondělí hořela roubenka v Krásném Buku. Jeden člověk na místě uhořel.


Vyoral přechází z Děčína ke konkurenčnímu Nymburku, ve kterém se těší na Ligu mistrů

Vyoral přechází z Děčína ke konkurenčnímu Nymburku, ve kterém se těší na Ligu mistrů

14/7 / BK ARMEX DĚČÍN / DĚČÍN - Rozehrávač děčínského Armexu Tomáš Vyoral patřil k největším hvězdám děčínské sestavy. Není proto divu, že si ho všiml mistrovský Nymburk, kam po letošní sezóně zamířil.


Těžká nehoda! Auto skončilo v Labi

Těžká nehoda! Auto skončilo v Labi

1/7 / KRIMI / TĚCHLOVICE - Ke karambolu došlo v sobotu kolem poledne u Těchlovic na Děčínsku. Osobní auto skončilo v řece Labi.


Tragická nehoda u Ludvíkovic! Na místě jeden mrtvý

Tragická nehoda u Ludvíkovic! Na místě jeden mrtvý

30/6 / KRIMI / LUDVÍKOVICE - K tragické události došlo v pátek ráno okolo půl šesté u Ludvíkovic. Osobní auto tam vjelo do protisměru, ve kterém jej smetlo nákladní vozidlo.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeDěčínsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeDěčínsko.cz na Facebooku


Redakce MojeDěčínsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516