Děčínští basketbalisté začínají cestu za obhajobou stříbra

9. říjen 2015 | 11:46
Momentka z utkání. Foto: archiv BK DěčínMomentka z utkání. Foto: archiv BK Děčín

Děčín - Basketbalisté Děčína vstupují do nového ročníku Kooperativa NBL zápasem v Kolíně. Na půdě středočeského klubu začnou 10. října 2015 pokus o obhajobu stříbrné medaile z minulé sezóny. V tomto utkání budou Děčínští favority, i když soupeře nepodceňují.

„Kolín, tak jak to již bývá letitou tradicí, bude doma určitě nepříjemným protivníkem, jenž se patrně bude chtít opírat o hru svých nových zahraničních akvizic, jimž vždy zdatně sekundují čeští hráči,“ zamyslel se děčínský trenér Pavel Budínský.

„Co se týká našeho týmu, určitě tam pojedeme s touhou porvat se o výhru, avšak zdravotní otazníky visí nad některými našimi hráči, kteří možná nezasáhnou hned zkraje sezony do hry. Je dobře, že se roztáčí kolotoč zápasů KNBL, neboť nejen pro hráče, ale i pro fanoušky byla herní pauza poměrně velká,“ uvedl kouč.

„Čeká nás vstup do nového ročníku ligového kolotoče a musím za nás všechny říct, že jsme již hodně natěšení. Myslím, že jsme měli velmi kvalitní přípravu, a to jak po tréninkové, tak i po herní stránce, kdy jsme měli možnost změřit síly s opravdu kvalitními soupeři,“ připomněl kapitán týmu Jakub Houška.

„Možná jsme nevyhrávali tolik zápasů, ale zase jsme byli dobře prověřeni do bojů u nás v lize. V Kolíně nás nečeká nic jednoduchého, ale chtěli bychom vstoupit do začátku ligy dobře, a tak budeme chtít určitě zvítězit. Doufám, že se dáme v brzké době do pořádku především zdravotně a bude nám přát štěstí stejně jako v loňské sezoně,“ nastiňuje záměry Houška.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Požár roubenky v Krásné Lípě, jeden člověk uhořel

Požár roubenky v Krásné Lípě, jeden člověk uhořel

7/8 / AKTUALITY / KRÁSNÁ LÍPA - Z noci na pondělí hořela roubenka v Krásném Buku. Jeden člověk na místě uhořel.


Vyoral přechází z Děčína ke konkurenčnímu Nymburku, ve kterém se těší na Ligu mistrů

Vyoral přechází z Děčína ke konkurenčnímu Nymburku, ve kterém se těší na Ligu mistrů

14/7 / BK ARMEX DĚČÍN / DĚČÍN - Rozehrávač děčínského Armexu Tomáš Vyoral patřil k největším hvězdám děčínské sestavy. Není proto divu, že si ho všiml mistrovský Nymburk, kam po letošní sezóně zamířil.


Těžká nehoda! Auto skončilo v Labi

Těžká nehoda! Auto skončilo v Labi

1/7 / KRIMI / TĚCHLOVICE - Ke karambolu došlo v sobotu kolem poledne u Těchlovic na Děčínsku. Osobní auto skončilo v řece Labi.


Tragická nehoda u Ludvíkovic! Na místě jeden mrtvý

Tragická nehoda u Ludvíkovic! Na místě jeden mrtvý

30/6 / KRIMI / LUDVÍKOVICE - K tragické události došlo v pátek ráno okolo půl šesté u Ludvíkovic. Osobní auto tam vjelo do protisměru, ve kterém jej smetlo nákladní vozidlo.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeDěčínsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeDěčínsko.cz na Facebooku


Redakce MojeDěčínsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516