Děčínští basketbalisté chtějí vyhrát i v Ostravě

27. únor 2015 | 16:10
Basketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comBasketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

Děčín - Do Ostravy odjeli s cílem vybojovat další vítězství v Kooperativa NBL basketbalisté BK Děčín. Věří ve vlastní síly, přesto mají respekt ze soupeře. Zápas se hraje v Ostravě v sobotu 28. února 2015.

"Stejně tak, jako každý jiný tým v této soutěži, i Ostrava je v domácím prostředí velmi nebezpečným protivníkem. O tom se přesvědčilo již několik týmů. Osa týmu je jasná - zahraniční hráči tažení na střední rozehrávce Adamem Čížem plus českými křídelníky Filipem Zbránkem a Luďkem Jurečkou,“ říekl děčínský trenér Pavel Budínský.

"Útočný potenciál soupeře vidím ve hře jeden na jednoho. Ať už to jsou pivoti Rohde a Dougherty nebo atleticky vybavený Corey Muirhead, jenž je schopen hrát na různých pozicích. Pokud chceme uspět s Ostravou i počtvrté, je nutné položit základy naší hry na obranné polovině - a samozřejmě vybalancovat i útočnou fázi, ve které jsme poslední dobou ne zcela uvolnění a dostatečně produktivní. Otázkou rovněž bude, v jakém složení nastoupíme, to rozhodne až aktuální zdravotní stav hráčů,“ podotkl děčínský kouč.

Robert Landa, pivot a hrající asistent Pavla Budínského uvedl: "V tomto ročníku nebylo a nebude snadné utkání na venkovní palubovce. A o to cennější jsou v celkovém hodnocení výhry z hřišť soupeřů. My samozřejmě chceme uspět i v dalším utkání v Ostravě. Soupeř je v domácí aréně tradičně silným, nepříjemným, odolným týmem, byť v každé sezoně s jinými lídry a novými jmény na soupisce. Ostravská družina klíčových hráčů se zúžila na českou minoritu Číž, Jurečka a Zbránek a legii cizinců Rohde, Dougherty, Muirhead, Beaumont a Neal. Vítězství nám přinese zodpovědný a soustředěný výkon."

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Požár roubenky v Krásné Lípě, jeden člověk uhořel

Požár roubenky v Krásné Lípě, jeden člověk uhořel

7/8 / AKTUALITY / KRÁSNÁ LÍPA - Z noci na pondělí hořela roubenka v Krásném Buku. Jeden člověk na místě uhořel.


Vyoral přechází z Děčína ke konkurenčnímu Nymburku, ve kterém se těší na Ligu mistrů

Vyoral přechází z Děčína ke konkurenčnímu Nymburku, ve kterém se těší na Ligu mistrů

14/7 / BK ARMEX DĚČÍN / DĚČÍN - Rozehrávač děčínského Armexu Tomáš Vyoral patřil k největším hvězdám děčínské sestavy. Není proto divu, že si ho všiml mistrovský Nymburk, kam po letošní sezóně zamířil.


Těžká nehoda! Auto skončilo v Labi

Těžká nehoda! Auto skončilo v Labi

1/7 / KRIMI / TĚCHLOVICE - Ke karambolu došlo v sobotu kolem poledne u Těchlovic na Děčínsku. Osobní auto skončilo v řece Labi.


Tragická nehoda u Ludvíkovic! Na místě jeden mrtvý

Tragická nehoda u Ludvíkovic! Na místě jeden mrtvý

30/6 / KRIMI / LUDVÍKOVICE - K tragické události došlo v pátek ráno okolo půl šesté u Ludvíkovic. Osobní auto tam vjelo do protisměru, ve kterém jej smetlo nákladní vozidlo.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeDěčínsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeDěčínsko.cz na Facebooku


Redakce MojeDěčínsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516