Děčínská basketbalová hala se přejmenovala na ARMEX Sportcentrum

2. říjen 2015 | 21:52
Basketbalová hala. Foto: archiv MojeDěčínsko.czBasketbalová hala. Foto: archiv MojeDěčínsko.cz

Děčín - Pro následujících pět sezón získává basketbalový klub BK Děčín nového generálního partnera. Stává se jím děčínská skupina ARMEX, která je prostřednictvím svých dceřiných firem významným dodavatel pohonných hmot, elektřiny a zemního plynu či armatur. Podpisem smlouvy se také mění název basketbalového klubu na BK ARMEX Děčín.

Zároveň se změnou názvu klubu se mění i název sportovní haly v Maroldově ulici, kde se mimo jiné hraje i prvoligový mužský basketbal, na ARMEX Sportcentrum. Smlouvu na tiskové konferenci podepsali zástupci basketbalového klubu a skupiny ARMEX. Obě strany se dohodly, že detaily spolupráce nebudou zveřejněny.

„Pro BK Děčín znamená spojení s firmou Armex Holding, a.s. ekonomickou stabilitu, která je pro fungování klubu na profesionální úrovni nezbytná. Věříme, že toto spojení dokážeme využít a posuneme klub opět o kus vpřed,“ uvedl generální manažer BK ARMEX Děčín Lukáš Houser.

„Spojení naší skupiny s děčínským basketbalem je naprosto přirozené. Již od začátku 90. let v Děčíně působíme a podílíme se zde na mnoha projektech. Basketbalový klub je příkladem úspěšné sportovní tradice v Děčíně. Troufám si tvrdit, že skupina ARMEX je zase příkladem úspěšného podnikání. Je pro nás důležité, aby se město a tento region nadále rozvíjely a spolupráce s BK Děčín je k tomu dobrou příležitostí,“ uvedl Antonín Hlavsa, generální ředitel a majitel skupiny ARMEX, která je největší společností v Ústeckém kraji a podle žebříčku CZECH TOP 100 patří mezi 40 největších firem v zemi.

Válečníci se v roce 2015 poprvé v historii probojovali do finále Národní basketbalové ligy. Ve druhém finálovém klání byl navíc vytvořen nový divácký rekord NBL, když utkání proti ČEZ Basketball Nymburk na děčínském zimním stadionu přilákalo 4.850 diváků. Navíc přidali svěřenci kouče Pavla Budínského druhou příčku v Hyundai Final Four Českého poháru.

Do nadcházející sezony vstupují Válečníci pouze s minimem změn v sestavě a s motivací obhájit medailové příčky.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Požár roubenky v Krásné Lípě, jeden člověk uhořel

Požár roubenky v Krásné Lípě, jeden člověk uhořel

7/8 / AKTUALITY / KRÁSNÁ LÍPA - Z noci na pondělí hořela roubenka v Krásném Buku. Jeden člověk na místě uhořel.


Vyoral přechází z Děčína ke konkurenčnímu Nymburku, ve kterém se těší na Ligu mistrů

Vyoral přechází z Děčína ke konkurenčnímu Nymburku, ve kterém se těší na Ligu mistrů

14/7 / BK ARMEX DĚČÍN / DĚČÍN - Rozehrávač děčínského Armexu Tomáš Vyoral patřil k největším hvězdám děčínské sestavy. Není proto divu, že si ho všiml mistrovský Nymburk, kam po letošní sezóně zamířil.


Těžká nehoda! Auto skončilo v Labi

Těžká nehoda! Auto skončilo v Labi

1/7 / KRIMI / TĚCHLOVICE - Ke karambolu došlo v sobotu kolem poledne u Těchlovic na Děčínsku. Osobní auto skončilo v řece Labi.


Tragická nehoda u Ludvíkovic! Na místě jeden mrtvý

Tragická nehoda u Ludvíkovic! Na místě jeden mrtvý

30/6 / KRIMI / LUDVÍKOVICE - K tragické události došlo v pátek ráno okolo půl šesté u Ludvíkovic. Osobní auto tam vjelo do protisměru, ve kterém jej smetlo nákladní vozidlo.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeDěčínsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeDěčínsko.cz na Facebooku


Redakce MojeDěčínsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516