BK Děčín se zapojil do projektu Každý koš pomáhá. Sehraje utkání s Prostějovem

5. březen 2015 | 22:48
Logo Každý koš pomáháLogo Každý koš pomáhá

Děčín - Česká televize a český basketbal již od roku 2007 společně pomáhají potřebným – a v tomto trendu se pokračuje i v letošní sezoně KNBL. Spojme tedy síly a pomozme společně vybrat prostředky pro sdružení Dech života. BK Děčín se letos zapojuje do projektu Každý koš pomáhá 9. března 2015 v domácím utkání proti Ariete Prostějov.

Od roku 2007, kdy akce Každý koš pomáhá (KKP) odstartovala, pomohla díky vybraným finančním prostředkům vylepšit již řadu životů, jimž cestu zkřížily různé překážky. Letošním příjemcem je sdružení Dech života, které pomáhá pacientům jakéhokoliv věku s překonáním přechodných či trvalých dýchacích potíží. V letošní sezoně navíc došlo ke změně, že akce není vázána pouze na jedno ligové kolo, ale probíhá kontinuálně po delší časový horizont (28. února až 16. března).

Částka, kterou se v KKP 2015 podaří vybrat, bude zmíněným spolkem využita na osvětu a výrobu naučných letáčků, na zakoupení potřebné techniky pro postižené rodiny (například odsávačky, oxymetru, ambuvaku atd.) a také na provoz non-stop poradenské linky, která je poskytována pacientům i široké veřejnosti.

Velké poděkování patří všem basketbalovým fanouškům, kteří se zapojili do předchozích ročníků této jedinečné charitativní akce.

BK Děčín se letos zapojuje do KKP 9. března 2015 v domácím utkání proti Ariete Prostějov. Podpořte český basketbal při jeho pomoci Dechu života a zašlete v období od 28. února do 16. března dárcovskou SMS ve formátu DMS POMOCKOSEM na 87 777. Cena jedné sms je 30 Kč, příjemce z ní obdrží 28,50 Kč.

Kluby z Kooperativa NBL pak přispívají tak, že si vyberou ve výše zmíněném období jeden z domácích zápasů, v němž hráči přispívají za každý svůj bod 10 Kč a klub za každý bod družstva 100 Kč.

Součástí letošního ročníku akce KKP je také dražba knihy o historii československého basketbalu s názvem Nebáli se své odvahy s podpisy českých basketbalistů století - Mileny Jindrové a Jiřího Zídka staršího. Celá charitativní akce pak vyvrcholí na Kooperativa NBL All-Star Game 16. března 2015 v Praze na Královce.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Požár roubenky v Krásné Lípě, jeden člověk uhořel

Požár roubenky v Krásné Lípě, jeden člověk uhořel

7/8 / AKTUALITY / KRÁSNÁ LÍPA - Z noci na pondělí hořela roubenka v Krásném Buku. Jeden člověk na místě uhořel.


Vyoral přechází z Děčína ke konkurenčnímu Nymburku, ve kterém se těší na Ligu mistrů

Vyoral přechází z Děčína ke konkurenčnímu Nymburku, ve kterém se těší na Ligu mistrů

14/7 / BK ARMEX DĚČÍN / DĚČÍN - Rozehrávač děčínského Armexu Tomáš Vyoral patřil k největším hvězdám děčínské sestavy. Není proto divu, že si ho všiml mistrovský Nymburk, kam po letošní sezóně zamířil.


Těžká nehoda! Auto skončilo v Labi

Těžká nehoda! Auto skončilo v Labi

1/7 / KRIMI / TĚCHLOVICE - Ke karambolu došlo v sobotu kolem poledne u Těchlovic na Děčínsku. Osobní auto skončilo v řece Labi.


Tragická nehoda u Ludvíkovic! Na místě jeden mrtvý

Tragická nehoda u Ludvíkovic! Na místě jeden mrtvý

30/6 / KRIMI / LUDVÍKOVICE - K tragické události došlo v pátek ráno okolo půl šesté u Ludvíkovic. Osobní auto tam vjelo do protisměru, ve kterém jej smetlo nákladní vozidlo.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeDěčínsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeDěčínsko.cz na Facebooku


Redakce MojeDěčínsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516