Basketbalové finále vrcholí třetím zápasem

19. květen 2015 | 13:36
Basketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comBasketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

Děčín - Po fantastickém zážitku, jímž bylo druhé finálové utkání Kooperativa NBL na děčínském zimním stadiónu, následuje v Nymburce třetí zápas série. Děčínští v ní prohrávají 0:2, což znamená, že ve středu 20. května mohou Středočeši z Nymburka oslavit zisk mistrovského titulu. Finále se hraje jen na tři vítězství.

Před utkáním číslo tři si musíme dobře nastavit hlavu, protože vnímáme ještě plno dojmů z utkání číslo dvě, které myslím zanechalo velmi emocionální stopy ve všech aktérech tohoto utkání,“ uvedl děčínský trenér Pavel Budínský.

„Nymburk nám ukázal, že to myslí s obhajobou titulu velmi vážně, předvedená hra v Děčíně byla opravdu evropského charakteru a myslím, že v tomto budou pokračovat i v domácím utkání. Rozhodně nebudou chtít sérii prodlužovat. Na nás ale je, abychom to vnímali jako obrovskou výzvu, a jak se o nás ví, nejsme týmem, který tam přijede a to utkání jenom odehraje. Spíš naopak budeme věřit tomu, že jsme schopní se zlepšit, zkvalitnit hru na obou polovinách hřiště a že můžeme Nymburk v domácím prostředí pozlobit,“ uvažoval kouč.

Kapitán týmu Jakub Houška nepropadá skepsi: "K finálovému zápasu číslo tři pojedeme s tím, že nemáme stejně jako v celé sérii co ztratit, ale jedeme se tam porvat, protože by bylo hezké vrátit se ještě domů a zažít tu atmosféru, kterou jsme zažili v pondělí. Bylo by to hrozně hezké, takže tam zase necháme všechno, jako jsme nechali teďka doma, protože nás to stálo hodně sil. Ale pojedeme se porvat!"

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Požár roubenky v Krásné Lípě, jeden člověk uhořel

Požár roubenky v Krásné Lípě, jeden člověk uhořel

7/8 / AKTUALITY / KRÁSNÁ LÍPA - Z noci na pondělí hořela roubenka v Krásném Buku. Jeden člověk na místě uhořel.


Vyoral přechází z Děčína ke konkurenčnímu Nymburku, ve kterém se těší na Ligu mistrů

Vyoral přechází z Děčína ke konkurenčnímu Nymburku, ve kterém se těší na Ligu mistrů

14/7 / BK ARMEX DĚČÍN / DĚČÍN - Rozehrávač děčínského Armexu Tomáš Vyoral patřil k největším hvězdám děčínské sestavy. Není proto divu, že si ho všiml mistrovský Nymburk, kam po letošní sezóně zamířil.


Těžká nehoda! Auto skončilo v Labi

Těžká nehoda! Auto skončilo v Labi

1/7 / KRIMI / TĚCHLOVICE - Ke karambolu došlo v sobotu kolem poledne u Těchlovic na Děčínsku. Osobní auto skončilo v řece Labi.


Tragická nehoda u Ludvíkovic! Na místě jeden mrtvý

Tragická nehoda u Ludvíkovic! Na místě jeden mrtvý

30/6 / KRIMI / LUDVÍKOVICE - K tragické události došlo v pátek ráno okolo půl šesté u Ludvíkovic. Osobní auto tam vjelo do protisměru, ve kterém jej smetlo nákladní vozidlo.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeDěčínsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeDěčínsko.cz na Facebooku


Redakce MojeDěčínsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516