Basketbalisté Děčína chtějí zaskočit Nymburk

3. březen 2016 | 14:58
Basketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comBasketbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

Děčín - Šlágr basketbalové Kooperativa NBL nabízí reprízu loňského finále! V pátek 4. března od 18 hodin přivítá BK Armex Děčín největšího favorita soutěže z Nymburka.

„Čeká nás extrémně těžké utkání, což je, myslím, jasné všem, kdo sledují dění v KNBL,“ avizuje děčínský trenér Pavel Budínský, jehož svěřenci jsou momentálně na druhém místě tabulky právě za Nymburkem.

„Nymburk přijede v nejsilnější sestavě a určitě bude chtít ukázat svoje pohárové zkušenosti - a i způsob jeho koncentrace, přístupu a celkového výkonu bude na maximální možné úrovni. Pro nás to znamená jediné: srovnat si tato fakta v hlavě a pokusit se vzdorovat co nejdéle,“ uvažuje kouč severočeského týmu.

Křídelní hráč Filip Kroutil rovněž zvýrazňuje atraktivnost zápasu. „V pátek k nám zajíždí Nymburk - a i pro tým na druhém místě je souboj s tímto gigantem svátkem. Soupeř určitě nic nepodcení, protože ví, že klopýtnutí v závěrečné fázi základní části soutěže by pro něj mohlo představovat komplikace, a proto očekávám sestavu, kterou nasazuje ve VTB lize,“ přemítá Kroutil.

Odhodlání Děčínským nechybí. „Nám nezbývá nic jiného než podat pekelně koncentrovaný výkon, vážit si každého míče, hrát zodpovědně, využívat dovedností jednotlivých hráčů a nabídnout fanouškům krásný zážitek z basketbalu,“ dodává děčínský hráč. Děčínskému kouči zřejmě ještě nebude k dispozici rozehrávač Tomáš Vyoral, jehož trápí problémy s kolenem.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Požár roubenky v Krásné Lípě, jeden člověk uhořel

Požár roubenky v Krásné Lípě, jeden člověk uhořel

7/8 / AKTUALITY / KRÁSNÁ LÍPA - Z noci na pondělí hořela roubenka v Krásném Buku. Jeden člověk na místě uhořel.


Vyoral přechází z Děčína ke konkurenčnímu Nymburku, ve kterém se těší na Ligu mistrů

Vyoral přechází z Děčína ke konkurenčnímu Nymburku, ve kterém se těší na Ligu mistrů

14/7 / BK ARMEX DĚČÍN / DĚČÍN - Rozehrávač děčínského Armexu Tomáš Vyoral patřil k největším hvězdám děčínské sestavy. Není proto divu, že si ho všiml mistrovský Nymburk, kam po letošní sezóně zamířil.


Těžká nehoda! Auto skončilo v Labi

Těžká nehoda! Auto skončilo v Labi

1/7 / KRIMI / TĚCHLOVICE - Ke karambolu došlo v sobotu kolem poledne u Těchlovic na Děčínsku. Osobní auto skončilo v řece Labi.


Tragická nehoda u Ludvíkovic! Na místě jeden mrtvý

Tragická nehoda u Ludvíkovic! Na místě jeden mrtvý

30/6 / KRIMI / LUDVÍKOVICE - K tragické události došlo v pátek ráno okolo půl šesté u Ludvíkovic. Osobní auto tam vjelo do protisměru, ve kterém jej smetlo nákladní vozidlo.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeDěčínsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeDěčínsko.cz na Facebooku


Redakce MojeDěčínsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516